فروشگاه اینترنتی امروزه
موقعیت شما : صفحه اصلی » مطالب ویژه » ویدئو
  • شناسه : 877
  • 26 مهر 1398 - 15:31
  • ارسال توسط :
مستند جالب از کوچ ایل بابادی و آ جعفر قلی خان در سال ۱۹۷۶ (کامل)

مستند جالب از کوچ ایل بابادی و آ جعفر قلی خان در سال ۱۹۷۶ (کامل)

رسانه جامع ایل بابادی : اين مستند مردم‌نگاري روايت کوچ پرمشقت ایل بابادی از گرمسير در لالی خوزستان به سردسير در زردکوه بختياری را به تصوير مي کشد. اين فيلم در سال 1976 ساخته شده و از زبان جعفرقلي خان آخرين کلانتر سنتي ایل بابادی روايت مي شود. همه صحنه‌هاي فيلم واقعي هستند و از هيچ هنرپيشه‌اي استفاده نشده يا بازسازي نشده است. «مردمان باد» با عنوان اصلي People of the Wind توسط آنتوني هوارث (فيلمبردار) و ديويد کاف (نويسنده) ساخته شد. اين فيلم نامزد بخش بهترين فيلم مستند آکادمي اسکار و همچنين گلدن گلوب شده است.

رسانه جامع ایل بابادی : این مستند مردم‌نگاری روایت کوچ پرمشقت ایل بابادی از گرمسیر در لالی خوزستان به سردسیر در زردکوه بختیاری را به تصویر می کشد. این فیلم در سال ۱۹۷۶ ساخته شده و از زبان جعفرقلی خان آخرین کلانتر سنتی ایل بابادی روایت می شود. همه صحنه‌های فیلم واقعی هستند و از هیچ هنرپیشه‌ای استفاده نشده یا بازسازی نشده است. «مردمان باد» با عنوان اصلی People of the Wind توسط آنتونی هوارث (فیلمبردار) و دیوید کاف (نویسنده) ساخته شد. این فیلم نامزد بخش بهترین فیلم مستند آکادمی اسکار و همچنین گلدن گلوب شده است.

این مستند کامل و به مدت ۱ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد.

—————————————-

دانلود روی تصویر زیر کلیک راست کلیک کنید و گزینه save link as … را بزنید.

4 دیدگاه

  1. بسیار ممنون از ادمین

  2. زیر نویس نداره چرا؟

  3. سلام نمیتونید زیر نویس یا دوبله این فیلم رو پیدا کنین این که خارجی حرف میزنه

  4. این فیلم را که دیدم متوجه شدم ۵۰ سال پیش عشایر بختیاری چقدر باکلاس بودند.از ان مایه ای که به کباب اضافه شده است نشان می دهد که چقدر خوراکی های خوب وباکلاسی داشتند.نحوه صحبت و روابطشان نشان از بزرگی انان داشت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*